EN

O nas / zespół

Anna Koszela

Anna Koszela jest absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. W 2003 roku ukończyła studia i od razu założyła Autorską Pracownie Projektową Anna Koszela. Poza projektowaniem wnętrz Anna interesuje się grafiką i wzornictwem przemysłowym oraz rynkiem dzieł sztuki. Pasje te są niezwykle cenne w procesie projektowania i pomagają w nadawaniu wnętrzom klientów niepowtarzalnego charakteru.

Anna Koszela projektuje nie tylko wnętrza, ale również meble, tkaniny i inne elementy wyposażenia wnętrz. Każdy skończony projekt to autorska kompozycja, unikalne zestawienie sprzętów dobranych tylko i wyłącznie do danego wnętrza.

Projekty aranżacji realizowane są nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. W portfolio Pracowni znajdziemy realizacje we Francji, Szwajcarii czy Izraelu. Klientami Pracowni są przede wszystkim przedsiębiorcy, prawnicy, doradcy biznesowi, finansiści oraz menedżerowie szczebla zarządzającego.

W Galerii Ornament Anna odpowiada za stronę kreatywną, pomoc w doborze dzieł sztuki, porady wnętrzarskie i dekoratorskie.  Podczas osobistego spotkania możecie Państwo liczyć na fachowe wsparcie, konsultację dotyczącą wnętrza Waszego domu lub biura czy też kancelarii. Dobierając odpowiednie obrazy i grafiki, zmieniając jedynie kolor ścian, czy rodzaj dekoracji stworzymy zupełnie nową atmosferę  i klimat, przyjazną przestrzeń do życia, pracy i relaksu.

Ważniejsze osiągnięcia

  • W gronie rankingu „50 najlepszych architektów wnętrz w Polsce” magazynu "Dom i wnętrze" edycja 2015
  • Wielokrotny członek Kapituły konkursu „Meble Plus - Produkt Roku”
  • Od wielu lat ścisła współpraca z wiodącymi pismami o profilu wnętrzarskim i modowymi: (Elle Decoration, Dom & Wnętrze, Dobre Wnętrze, Weranda, Villa, Świat Rezydencji Wnętrz i Ogrodów) prezentacje najnowszych dokonań Pracowni, porady eksperckie. Ważniejsze publikacje obejrzeć można tutaj http://annakoszela.pl/pracownia/publikacje/publikacje
  • Publikacja w prestiżowym albumie, wydanym przez jednego z najlepszych fotografów wnętrzarskich - Hannę Długosz „Polskie wnętrza, polscy architekci”. Projekt Anny Koszeli otwiera tę publikację
  • Udział w międzynarodowych targach wnętrzarskich, np. w Mediolanie: Salone Internazionale del Mobile, Paryżu: Maison et Objet.

 

E-mail: Anna@GaleriaOrnament.com

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.