EN

Serwis

 

ZAKUP
Serwis GaleriaOrnament.com jest wirtualną prezentacją aktualnej oferty sprzedażowej. Sprzedaż organizujemy bezpośrednio, przez osobisty kontakt z klientem. Jeśli interesuje Państwa dane dzieło lub produkt, prosimy o kontakt z nami. Udzielimy wyczerpujących informacji dotyczących ceny i warunków zakupu, transportu oraz oferowanego komplementarnego doradztwa. Aby poznać więcej informacji o naszej ofercie oraz pozostać z nami w kontakcie sugerujemy zalogowanie się do naszego serwisu.
DORADZTWO
Naszym klientom oferujemy także profesjonalne doradztwo związane z wyborem dzieła sztuki lub produktu designerskiego, tak by komponowało się z danym wnętrzem lub stanowiło początek i CENTRUM kompozycji wnętrzarskiej.
OBSŁUGA KLIENTA
Jeśli interesuje Państwa dane dzieło lub produkt, prosimy o kontakt z nami. Udzielimy wyczerpujących informacji dotyczących ceny i warunków zakupu, transportu oraz oferowanego komplementarnego doradztwa. By poznać więcej informacji o naszej ofercie oraz by pozostać z nami w kontakcie sugerujemy zalogowanie się do naszego serwisu.

 

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację polityki cookies.